Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.

Kameralı Sesli Sohbet Odaları - MOBiLKOS, Mobilchat,Görüntülü Mobil sohbet,Kameralı chat


Kameralı Sesli Sohbet Odaları

Kameralı Sesli sohbet odaları ; yazılı sohbetin yanında kameralı ve sesli özellik sunan sohbet uygulamalarıdır. Bu tür uygulamalar da özellikten yararlanmak için , kamera kullanımına izin vermeniz yeterlidir.

Bu tür kameralı sesli sohbet odalarında değişik özellikler mevcuttur. Bu şekilde 2 tür sohbet odalarıdır.

  • Kameraya izin verdiğiniz de tüm sohbet odasında bulunan kullanıcıların görmesini sağlayan
  • Kameraya izin verdiğiniz halde onayınız olmadan kullanıcının göremediği uygulamalar

Kameralı sesli sohbet etmek , iletişim kurmada bizleri bir adım öteye taşır. Yazılı iletişimler de ne yazık ki bazı kısıtlamalar , ifade zorlukları yaşanmamaktadır. Sonuçta noktalamalar , vurgulamalarla duygularımızı ifade etmemiz sınırlıdır. Mimikler ses tonu duygumuzu her zaman daha doğru ifade eder ve karşıya geçmesini sağlar.

Bu uygulamalarda sohbet odasına girdiğiniz zaman , kamera butonuna tıklayarak . Kamerayı aktif hale getirebilirsiniz. Daha sonrasında profil resminizin olduğu yerde kameranız açılır. Genel sohbet odaları da dahil olmak üzere kullanıcı adınızı gören herkes görüntüye erişim sağlar. Kamerayı kapatmanız durumunda herkese görünürlük kapanır.

Sohbet odaları tüm güvenlik önlemlerini alsa da maalesef sanal sohbet ortamlarında istenmeyen durumlar da karşılaşılmaktadır. Bu nedenle şahsi olarak genel sohbet ortamında binlerce kullanıcıya kamera açmak pek güvenli bir yöntem olarak gelmemektedir.

Kameraya izin verdiğiniz halde onayınız olmadan kullanıcının göremediği uygulamalar

Birinci uygulamaya göre bu uygulama daha güvenilir ve seçicidir. Bu uygulama da kamerayı aktif ettiğiniz zaman . Kameralı sohbet için müsait olduğunuzu belirten bir flash nickinizin yanında cıkar. Aynı şekil de sizinle kameralı sesli konuşmak isteyen kullanıcı da kameraya izin verir. Daha sonra size görüntülü çağrı araması yapar. Onayınız doğrultusunda kameranız aktif edilir açılır. Sadece onay verdiğiniz kullanıcılar görüntünüzü görebilir.

Kameralı sesli sohbet odaları aslında iletişimin daha zevkli sohbetler haline dönmesini sağlar. Güvenilir olması da tamamen sizin belirlediğiniz sınırlara bağlıdır. MobiLkos.Com Kameralı sesli sohbet odalarında yukarıda bahsettiğim 2.tip uygulama ile güvenilir sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Yazılı sohbetler dışında yeni bir tat isteyenler için en güzel uygula ayrıca güvenilirdir.


Yazar: iyidzayN

Görüntüleme: 40 defa

Kategori: Kameralı Sesli Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2022

Cevap bırakın

Kategoriler