Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.

Parasız Görüntülü Sohbet - MOBiLKOS, Mobilchat,Görüntülü Mobil sohbet,Kameralı chat


Parasız Görüntülü Sohbet

Parasız görüntülü sohbet odaları kar amacı gütmeyen sohbet uygulamalarının , kameralı sohbet hizmetlerini de etkinleştirmeleridir. Sohbet odalarında yazılı iletişim her ne kadar klasik olsa da bu durum hızla değişmektedir. Artık birçok uygulaması sesli ve görüntülü konuşma imkanı sağlıyor.

Parasız görüntülü sohbet odaları dediğimiz gibi birçok uygulama bu hizmeti vermektedir. Ancak birçok uygulama da bu hizmet için ek bir ücret yada platinium ,vip , gold gibi üyelikler gerekmektedir. Bu ücretler minimum tutarlarda aylık olarak uygulamaya ödenmektedir. Çok ciddi miktarlar olmasa da bazı uygulamalar bu ücretleri dolar yada euro üzerinden bile almaktadır.

Mobil yükleme ile playstore yada app market ‘den satın alabiliyoruz. Ancak web üzerinden mobil cihazlara indirimi sağlanabilen sohbet odalarında bu durum pek yaşanmamaktadır. Bu sohbet odaları bizlere ücretli uygulamaların sunduğu hizmetleri sağlamakla kalmıyor. Ayrıca ücretsiz hizmet veriyorlar. Bu gibi sohbet odalarına bilgisayar yada mobil cihazlarından girebilirsiniz. Nick kayıt işlemini bir kez yapmanız durumunda , şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Ayrıca kayıt olmadan da sohbet odalarının tüm hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Parasız Görüntülü Sohbet Hizmetleri

Bu sohbet odalarında , sizlerin profil oluşturması adına resim ekleme butonları mevcuttur. Ayrıca sohbet odası kullanıcılarını arkadaş olarak ekleyebileceğiniz bir arkadaş listesi bulunmaktadır. Listenizdeki arkadaşların çevrimiçi olup olmadığını takip edebilir , sohbet odalarına giriş yaptığında bildirim alabilirsiniz. Ayrıca çevrimdışı olan nicklere mesaj bırakabilirsiniz.

Özel iki kişilik odalar da sohbet edebilir , ses gönderebilirsiniz ayrıca resim atabilirsiniz. Bunun yanı sıra kameralı ve sesli konuşma özel olarak yapabilirsiniz.

Eğer müzik kulağınız ve sohbetiniz de varsa , bu sohbet odaların da canlı yayınlar yapabilirsiniz. Konuk olabilir , kendi formatınızda müzik yayınları yapabilirsiniz. Tecrübe aranmaksızın , sadece istemenizle eğitimlerin verildiği bu hizmet de ücretsizdir.

Parasız sohbet odaların da , bizlerin sohbet etmesi için gereken her şey düşünülmüş. Bizlerin yapması gereken tek şey , cihazımızdan bu sohbet odalarına girerek yen kişiler tanımak. Eğlenmek , tanışmak , sohbet etmek MobiLkos.Com sohbet odaların da bu hizmetlerden hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. O halde CHAT butonuna tıklaman yeterli . Sohbetimize katıl.


Yazar: iyidzayN

Görüntüleme: 47 defa

Kategori: Parasız Görüntülü Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2022

Cevap bırakın

Kategoriler